středa 24. prosince 2014

Šťastné a veselé!


    Všem přeji co nejkrásnější a nejpohodovější Vánoce a veselého Silvestra následovaného vkročením tou správnou nohou do roku 2015! 

    Ať se kosti od kapra obloukem vyhýbají vašim hrdlům, ať je ve vašich jablíčkách obligátní hvězdička, ať vám kočky nelezou na vánoční stromeček (u nás je teď kočičí postávání a chystání kulišáren u stromečku docela v kurzu), ať vám vánoční kila nedělají vrásky, ať najdete pod stromečkem vše, co jste nenápadným Ježíškům podsunuli; ale hlavně - ať nejkrásnější část roku strávíte v pohodové atmosféře rodinného kruhu. Nakonec - co je na světě důležitějšího?

    Já zaklapávám notebook a na pár dní jej neotevřu; ještě předtím vám ale chci poděkovat za hory přízně, které jste blogu v roce 2015 věnovali. Děkuji a ještě jednou přeji krásné následující dny!

    Vaše Míša


P.S. Do Vánoc jsem měla naplánovaných více článků, bohužel mě chytla (kromě klasického shonu) tradiční předvánoční angínka. Už si jí snad i začínám užívat - poslední tři roky je brutální kašel náznakem, že Vánoce už opravdu klepou na dveře. Ať žije zákon schválnosti!

    

8 komentářů:

 1. Míšo, přeju i Tobě krásné vánoční svátky :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. Tobě také krásné Vánoce a Nový rok! ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Krásne prežité sviatky prajem a bohatého ježiška :)

  OdpovědětVymazat
 4. Trochu se zpožděním, ale přece .. Krásné Vánoce i Tobě a díky za Tvůj blog.

  OdpovědětVymazat
 5. Pár dní jsem se k noťasu nedostala,tak se spožděním děkuju za přání krásných svátků,snad si je všichni užili alespoň z poloviny tak hezky,jako já.A tobě,Míšo,přeju brzké uzdravení.Angína je ksindl,to ti vážně není,co závidět.

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj,
  moc rada ctu tvuj blog! :-) A chtela jsem se zeptat, jestli planujes dalsi clanky o joze? Moc bych je uvitala ;-)
  PF 2015
  J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá J., opožděný hezký nový rok i Tobě! Články o józe plánuji:)

   Vymazat

Děkuji vám za každý váš názor a připomínku

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...