neděle 22. září 2013

Vloggerky (a jeden vlogger), kteří stojí za to I.

    Ahoj všichni! Dnes bych ráda odstartovala první část dvoudílného seriálu, ve kterém bych vám chtěla představit své nejoblíbenější vloggery, jejichž videa jsou podle mého názoru opravdu natolik inspirativní, že je stojí za to sledovat. Článek jsem roztrhla z toho důvodu, že youtuberů jsem pro článěk vybrala celkem 8, a přiznejme si to - kdo z nás má čas sedět celý den u počítače a sledovat tutoriály, že:)


1. Jen z From Head To Toe


    Jako první jsem pro vás vybrala Jen, nádhernou blogerku a youtuberku s korejskými kořeny, která je na scéně již od roku 2008. Na jejím kanále můžete shlédnout líčící tutoriály, recenze, hauls (videa, kde představuje, co má nového), ale i různé návody (jak nejlépe přilepit řasy, jak nejlépe konturovat, jak namalovat malé oči) a tagy. Jen je extrémně milá a kromě krásné tváře má i nádherný hlas a skvělou angličtinu, které není problém rozumět.    Určitě se mrkněte na její youtube kanál.


2. Lindi z BubzBeauty


   Lindi stále vypadá jako holčička a je těžké uvěřit, že má třicítku za rohem a v sprnu se vdávala. Pokrývá širokou škálu beauty témat - vlasy, líčení, nehty, občas se objeví i nějaké to video zahrnující outfit nebo DIY beauty recept. Bubz, jak si Lindi přezdívá, mi vždy dokáže zvednout náladu, protože je stále na 200% pozitivní a nebojí se před videem dělat ksichtíky.


    Kanál Lindi najdete zde.


3. Ruth - A Model Recommends
     Jak sám název napovídá, autorkou dalšího mého oblíbeného youtube kanálu je modelka, která se se svým publikem dělí o beauty tipy nejen z prostředí módních přehlídek. Ruth si mě získala svou mezírkou mezi zuby, perfektní londýnskou angličtinou a milým vystupováním. Nejčastěji se zabývá recenzemi různých produktů nebo tutoriály na líčení, najdete u ní ale i videa o zdravém životním stylu.     Ruth najdete po kliknutí na tento odkaz


4. Wayne - Goss Make-Up Artist


     A konečně tu máme Wayna, jediného zástupce mužského pohlaví v tomto postu (a vlastně jediného beauty vloggera, kterého na youtube sleduji). Wayne se makeupem živí /krásná to práce/ a pokud vás zajímají nové, netradiční přístupy k líčení, bude to přesně váš šálek kávy; kromě nesčetných recenzí na produkty, které pan vizážista považuje za perfektní, na vás totiž čekají i skvělé tutoriály. Líbí se mi jednak jeho inovativní přístup (kdo by byl řekl, kolika způsoby se dá konturovat/používat tvářenku/atd atd), jednak to, že Wayne spoustu věcí provádí sám na sobě - on sám říká, že jeho úspěch spočívá v tom, že ženy potřebovaly vidět tutoriály na někom, kdo není krásná osmnáctka.


    Věřím, že stejně jako já nad Waynovými návody strávíte celé hodiny po kliknutí sem.

    A nad jakým youtuberem či youtuberkou trávíte svůj drahocenný čas vy? Znáte některé z těch, o kterých se zmiňuji v dnešním článku?

    Mějte krásný den,
    M.

3 komentáře:

 1. ahoj, wayna a ruth pozeram, su fajn ale aj tak sa stale vraciam k lise e. :-).mozno ju u teba stretneme nabuduce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lisu neznám, už to doháním a asi půl hodinky koukám na videa, děkuji za tip:)

   Vymazat
 2. skoro všechny znám, ale neznala jsem ruth tak moc děkuju za inspiraci!

  Once Upon a Time

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý váš názor a připomínku

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...