čtvrtek 26. září 2013

Alverde Duo Concealer aneb Tohle nechceš!


    Vážení a milí, pokud máte zájem zakoupit si nejhorší produkt staletí, máte tu možnost. On tenhle Alverde korektor na kruhy pod očima asi jiný účel, než dosáhnout kosmetické zlaté maliny, nemá. Skoro by až drogerie měla platit zákazníkovi, že si tento produkt odnese domů. Ano, dneska budu zlá.


    Nápad by to byl dobrý. Korektor má dvě části – v jedné je čirý gel s kuličkovým aplikátorem, který má za úkol oční okolí chladit, díky obsaženém kofeinu má zmenšit oteklost a vůbec tak nějak oko probudit a připravit na to, aby bylo jednoduše krásné.

    Na opačném konci tyčinky potom najdete růžový korektor. Jak známo, růžová na kruhy pod očima funguje nejlépe. No nezní to jako kauf? No zní. Ale zdání klame.

    Ono je tu totiž pár problémů:
1. Kofeinový gelík i růžová kryjící hmota oči neskutečně pálí. Ani jsem si nevšimla, jestli se kruhy zmenší nebo co se s nimi vůbec stane, protože to muselo dolů. A najednou jsem neměla jen kruhy pod očima, ale také slzy v očích jako bonus. (Nebýt tohoto, používala bych alespoň gel, minimálně jako placebo, šmidlání kovovou kouličkou samo o sobě je docela příjemné.)

2. Růžová hmota má naprosto nesmyslný odstín růžové, která se skoro až blíží bílé. Nikdy jsem takto zabarvený korektor na oční okolí neviděla a předpokládám, že nikdy neuvidím, protože je to zkrátka pitomost.

3. I kdyby ten odstín seděl, je tu problém s konzistencí. Korektor je ďáblův vynález. Hned, jak ho pod oční okolí (či kamkoliv jinam, zkoušela jsem i ruku) nanesete, musíte ho pořádně rozšmrdlat, protože má tendenci rychle schnout a když šmidláte déle, než se mu líbí, začne natruc cuckovatět. Jako by si někdo z nás dovedl představit hezčí okolí než se spoustou šupinek a odrbaného makeupu, že.

4. Kdyby se vám náhodou povedlo korektor nanést tak, že:
   a. ho nemáte nalezlý ve vráskách a záhybech, což moc rád dělá;
   b. ho nemáte zcuckovatělý;
   c. se vám podařil rozetřít tak, abyste pod očima neměly vrstvu, přes kterou ani nevidíte;
   d. jste ho nanesly tak, že se celý nevypatlal do ztracena,
přistoupíme k dalšímu bodu, a sice přetření make-upem, abyste pod očima neměly baby-pink nános. No, ono to nejde. Ono to totiž potom cuckovatí. Nemám, co víc říct.


    Chtěla bych poděkovat vynálezci tohoto produktu, zabavil mě hned několikrát – zkoušela jsem tisíc a jednu techniku, jak tu věc nanést. Značku Alverde mám ráda, chtěla jsem mít ráda i tento korektor, nešlo to. Dala jsem mu více pokusů, než si zaslouží (nehledě na to, že počet pokusů, které si zaslouží, je záporné číslo).

    Takže dámy, od tohoto zdánlivě přechytralého korektoru ruce pryč. Mně se bude hodit maximálně do článku nejlepší a nejhorší produkty roku.

    Co je váš nejhorší produkt roku? Překoná něco mou zkušenost?

    Mějte krásný den,
    M.

9 komentářů:

 1. tak vím, co si nekoupím :D.
  pro mě je nejhorší produkt nějaký korektor- makeup, už ani nevím, co to bylo, od elfu v tubičce.. jako krytí nulové, byla to spíš obarvená voda, takže to letělo ihned do koše :D

  Once Upon a Time

  OdpovědětVymazat
 2. ta růžová je hodně vraždená, to by se hodilo spíš jako stíny :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo no, a ke všemu je po rozpatlání fakt bílá:D

   Vymazat
 3. Haha prave dnes som na to pozerala v DM-ku :D Vravim si, aky sympaticky korektor rozjasnovac..a hla aka lest! Esteze som si ho nekupila! Diky :)

  Peacock & Pineapples

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsi mě pobavila, to jsem moc ráda, že recenze pomohla:D:)

   Vymazat
 4. Dobrý den, tento korektor mám taky, ale vyhovuje mi a alergii na něho nemám, je to skutečně individuální pohled na věc. Pro někoho, kdo má hodně světlou pleť a nemůže sehnat opravdu světlý korektor s rozjasňovačem pro průsvitně bledou pleť, tak na tom neshledávám nic špatného. Jasně, záleží taky na velikosti kruhů pod očima, jak velké krytí kdo potřebuje... Jak říkám, každému sedne něco jiného:-) Hezký den, Rektorová

  OdpovědětVymazat
 5. Korektor Lavera je taky výtvor. Ten nedělá vůbec nic. To namažeš na pupínek/jinou nedokonalost a pokud to chceš nějak rozetřít nebo vklepat, korektor prostě zmizí. Vsákne se natolik, že už nikde není. Taky "výborná věc" :))

  OdpovědětVymazat
 6. Za mě je o tedy skvělý produkt, kryje, nedrolí se, make-up se na něj také nanáší dobře, ale tedy určitě nedoporučuji prsty, ale štětcem úplně v pohodě.

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý váš názor a připomínku

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...