čtvrtek 15. srpna 2013

Lushmánie: Shine So Bright


    Dámy (a pánové?), dovolte mi představit vám dle mého názoru nejlepší počin značky Lush. Shine So Bright je balzám na konečky vlasů a musím říct, že pro ty mé je od doby, co ho mám, nějaká roztřepenost cizím slovem.

    Nenechte se odradit maličkým kelímkem (je opravdu malý, 10g, skoro se mi za něj peníze nechtěly dávat), klame tělem, vydrží totiž věky. Jsem na začátku druhého balení, první mi vydrželo celého půl roku, což doteď nechápu, protože ho používám poctivě denně. Dříve jsem měla problém, že klidně měsíc po ostříhání byly mé konce roztřepené; s Shine So Bright vydrží zdravé o mnoho déle. 


    Po otevření kalíšku (což může být napoprvé docela náročná činnost)na vás vykoukne lehce nažloutlá a nádherně vonící tužší hmota. Mezi její největší poklady patří čerstvá vejce od slepic z chovu ve volném výběhu, extra panenský olivový olej, extra panenský kokosový olej a bambucké máslo - kombinace, která musí srovnat vlasy snad každému. Silice z grapefruitu a růžového dřeva vlasy úžasně provoní. Vážně, od doby, co mám Shine So Bright, používám de facto parfém na tělo a parfém na vlasy:) Vůně s vámi vydrží klidně několik dní.

    Co se týče použití, je to jednoduché - prsty naberete trošku hmoty (já kalíšek předtím ráda zahřívám mezi dlaněmi, balzám je totiž dost tuhý) a promnu mezi konečky vlasů. Shine So Bright není náhodou vybraný název; konečky jsou po namazání opravdu lesklejší, já je ráda tvaruji do špiček a vlasy vypadají na pohled zdravěji. Jen pozor na množství; když to přeženete, budete vypadat, jako kdybyste si vlásky pár měsíců nemyly.


    Závěrem musím říct, že na stavu mých vlasů má určitě svůj podíl i kondicionér Jungle od Lush a vlasový olej Orofluido; právě se Shine So Bright se ale konala největší změna k lepšímu. 250 kč považuji za velmi příjemnou cenu za malý zázračný kelímek.

    Zkoušely jste někdy tento balzám, nebo o něm alespoň slyšely? Moc recenzí jsem na něj nenašla, tak by mě zajímalo, jestli je přehlížený, nebo vyloženě neznámý:)

    Mějte krásný den,
    M.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji vám za každý váš názor a připomínku

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...